Michał Tagliber - aplikant adwokacki
 
Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego w 2016 roku. Obecnie odbywa aplikację adwokacką przy Izbie Adwokackiej  we Wrocławiu pod patronatem adw. Witolda Rosmusa.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w kilku wrocławskich kancelariach. Ze spółką Rosmus Skibiński Adwokaci współpracuje od 2015 r.

 

Dziedzinami prawa, które znajdują się w obrębie jego zainteresowań i praktyki zawodowej są w szczególności prawo handlowe, gospodarcze i karne.

 

Włada biegle językiem angielskim


KONTAKT:

 

tel: (+ 48) 71 735 17 55

e-mail: michal.tagliber@rsalegal.pl Daria Przybytniowska - aplikant adwokackiAplikantka adwokacka przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu od stycznia 2018 roku.


Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego kierunku Administracja oraz Prawo na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii. W 2016 roku otrzymała tytuł magistra prawa.


Ze spółką Rosmus Skibiński Adwokacji sp. p. współpracuje od kwietnia 2017 roku.


Doświadczenie zdobywała pracując w kancelariach prawnych, a także w Biurze Interwencyjnej Pomocy Prawnej w Kancelarii Prezydenta RP,  świadcząc pomoc prawną obywatelom.


Obszarem jej zainteresowań prawnych jest w szczególności prawo karne, prawo pracy oraz prawo rodzinne.
   

Włada biegle językiem angielskim.KONTAKT:

tel: (+48) 71 735 17 55

Kinga Koziorowska 

Kinga Koziorowska współpracuje ze spółką Rosmus Skibiński Adwokaci sp. p. od 2016 roku. Aktualnie studiuje na V roku stacjonarnych studiów magisterskich na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

W ramach praktyk w Spółce wspiera zespół w bieżących zadaniach z zakresu obsługi prawnej, jak również w kwestiach organizacji pracy.

Włada językiem angielskim.


KONTAKT:

tel: (+48) 71 735 17 55

  

Maciej Rybicki - aplikant adwokacki


Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego kierunku Prawo na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii. W 2016 roku otrzymał tytuł magistra prawa. Aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu odbywa pod patronatem adw. Witolda Rosmusa.


Ze spółką Rosmus Skibiński Adwokaci sp. p. współpracuje od 2016 roku.


Doświadczenie zdobywał pracując w kancelariach prawnych we Wrocławiu.


Obszarem jego zainteresowań prawnych jest prawo karne i prawo cywilne.

Włada językiem angielskim.


KONTAKT:

e-mail: maciej.rybicki@rsalegal.pl
tel: (+48) 71 735 17 55